תאג"ד פרק 36פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד פרק 36 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ל כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאגד פרק 36 - לילה לבן - חלק א': דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 36 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.קבלו את שיר הסיום של תאגד פרק 36.

17 תגובות:

 1. טטרו מת בסוף, הדתי ודקל נוקמים בגרמני וחוטפים אותו ושלושתם עושם תאונה ונהרגים

  השבמחק
  תשובות
  1. איך אתה יודע?????

   מחק
  2. זה לא גרמני! זה האירי שנלחם נגד הדתי בכלובים..

   מחק
  3. אנונימי, אתה חרטטן. הוא לא גרמני הוא אירי. אתה כמו הילדים שמגלים לך בבית ספר מה היה בפרק שלא ראית.
   אתה שפל. יא ברוקולי ברוטב שום. אתה שמוק. לך תראה בובספוג יא שקרן.

   מחק
  4. הגיוני משו -_-

   מחק
 2. חזק אתה אה?! הפצצת יענו..

  השבמחק
 3. איך אתה יודע?!!

  השבמחק
 4. חחח חי בסרט

  השבמחק
 5. אחד הסופים הכי גרוע שראיתי לפרק בכל סדרה אי פעם, עריכה בימוי והפקה 2/10

  השבמחק
  תשובות
  1. איזה סוף ואיזה נעליים יש עוד 2 פרקים

   מחק

מה דעתכם על הפרק?