תאג"ד פרק 35פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד פרק 35 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ל כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאגד פרק 35 - שפת גוף: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 35 לצפייה ישירה:
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.
ממשיכים בקצב: קבלו את שיר הסיום של תאגד פרק 35.

9 תגובות:

 1. מחכה.
  אלופים! מעלים תמיד ראשונים!

  השבמחק
 2. אוהב אותכם תודה רבה אחים שלי

  השבמחק
 3. הפרק הכי טוב בנתיים

  השבמחק
 4. פרק גדוללל

  השבמחק
 5. תודה אבל...בקשה על תדלגו על השיר פתיחה ועל השיר סייום השיר פתיחה כזה נעים לאוזניים והסיום עוזב אותך במתח ורגש כשאני צופה בפרק של תאגד אני רוצה לצפות בכל דבר ממנו אז בבקשה תפסיקו לדלג

  השבמחק
 6. הסדרה המרגשת צפויה להיחטף. מיליון חטופים בנשיקות צועקים אליי לקבלת מידע

  השבמחק

מה דעתכם על הפרק?