תאג"ד פרק 24פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד פרק 24 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ך כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאגד פרק 24 - חתן כלה: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 24 לצפייה ישירה

מודעה
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.
כמו תמיד קבלו את שיר הסיום המלא של פרק 24.

16 תגובות:

 1. תווודהההההה❤❤

  השבמחק
 2. בסוף הפרק זה נראה כמו שההמשך יבוא המסטורי זה שדקל רואה את דנה במושב האחורי כי היא תפסה טרמפ מהגדוד לחטיבה והחתן-כלה יצאו מהחטיבה

  השבמחק
  תשובות
  1. זה יכול להיות גם נהג האמבולס שעלה על טרמפ אחרי שהבדואית דפקה לו ברז ומתחבא כדי לא להיכנס לכלא כעריק עם דפוק.

   מחק
 3. הנגן לא עובד על סטרימר

  השבמחק
  תשובות
  1. היי אנונימי,
   לטובת הגולשים שצופים דרך הסטרימר, נשמח לדעת איזה נגן כן עובד על סטרימר חוץ מיוטיוב?

   מחק

מה דעתכם על הפרק?