תאג"ד פרק 15פרק חדש של תאג"ד לצפייה ישירה סדרת הדרמה החדשה של yes, המבוססת על מחלקת תחנת איסוף גדודית בצה"ל שאחראית על הטיפול הרפואי ובמרכז עלילת תאג"ד פרק 15 לצפייה ישירה עומדים שמונה חיילים וחיילות שהם החובשים של גדוד 33 צנחנים שנמצא בסוף העולם. התאג"ד זה המקום הכי מבוקש בגדוד, וכולם רוצים להיות חלק ממנו. אבל מעבר לכל הכיף, יש לחובשים אחריות על שמירת בריאותם של חיילי הגדוד, תחזוק רפואי וטיפול בפצועים בשטח תוך כדי חילופי אש. כל אחד בתחנת האיסוף הגדודית מגיע מעולם משלו. אבל בצה"ך כמו שרק בצבא, אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. המקום הזה הוא משפחה, משפחה שתמיד עומדת למבחן, ואת מבחן התוצאה תוכלו לראות בסדרה. בין השחקנים: תומר קפון, דניאל גל, תום גרציאני, קובי פרג', שירה נאור ועוד.

תקציר תאג"ד פרק 15 - התרת נדרים: דרמה יומית מיוחדת במינה, אותנטית, מרגשת, משעשעת שמתרחשת כולה בצבא. בתוך התאג"ד (מרפאה קרבית), קורים הדברים הכי מרתקים. זה גם המקום היחיד שיש בו מזגן, מקלחות משותפות, הורמונים משתוללים ו...אמבולנס. כשהרופא האהוב של התאג"ד נעלם, החבר'ה מסתבכים ומוצאים את עצמם בסרט שגדול עליהם בכמה מידות ונחשפים לפרשייה שמסכנת אותם.

תאג"ד פרק 15
אתר זה שולל שימוש בתכנים לא חוקיים ברשת, ולכן אינו מציג אותם באתר. אנו מאפשרים צפייה דרך אתרים המאפשרים זו בצורה חוקית.


מודעה


נטרלו את חוסם הפרסומות באתר זה על מנת לצפות בתוכן המבוקש.

8 תגובות:

 1. ראשוןןןןן סדרה פצצה

  השבמחק
 2. סדרה מדהימה צופה בפרקים בנשימה עצורה כייף גדול

  השבמחק
 3. מוקסם מהסדרה. ותודה לכם על עבודת ההעלאה המפרכת. אני בגרמניה וכיף לצפות. שירה. נאור, ליה, נהדרת. אוהב אותה. ��

  השבמחק
 4. סדרה של מכונות בן לולו בוכנה ופולצק האלוף הלוואי ינצח הוא המלך שלי דוסים לשלטון רונה הזונה הסכסכנית הלוואי ידיחו אותה ושקדי ההומו

  השבמחק
 5. אחלה סידרה שבעולם ותודה שאתם מעלים לכאן תפרקים ...

  השבמחק
 6. ווואו אחלה סדרה

  השבמחק

מה דעתכם על הפרק?